Warning: include(/tmp/goleniowcup.pl/cache/client.cache): failed to open stream: No such file or directory in /home/bukowe/domains/goleniowcup.pl/public_html/index.php on line 1 Warning: include(): Failed opening '/tmp/goleniowcup.pl/cache/client.cache' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5.6/lib/php') in /home/bukowe/domains/goleniowcup.pl/public_html/index.php on line 1 Zapowiedź sobotnich spotkań – Goleniów Cup 2018

Zapowiedź sobotnich spotkań

Do ciekawych pojedynków dojdzie w sobotnie popołudnie w hali goleniowskiego Ośrodka Sportu, gdzie rozgrywany jest Goleniów Cup 2018. O godzinie 16:00 zmierzą się drużyny, które wczoraj poniosły porażki: Energa MKS Kalisz oraz BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Faworytem spotkania wydaje się być ekipa ze Śląska, jednak beniaminek w meczu przeciwko #VolleyWrocław miał kilka zrywów i widać, że w drużynie drzemie olbrzymi potencjał.

Równie ciekawie zapowiada się drugi planowany tego dnia mecz, o 18:30 naprzeciw siebie staną drużyny, które wygrały swoje pierwsze mecze w turnieju: Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz oraz #VolleyWrocław. W zeszłorocznych rozgrywkach LSK wyższe miejsce zajęła ekipa z Wrocławia (10), jednak w bezpośrednich pojedynkach był remis 1:1. Jedno jest pewne, drużyna, która to spotkanie wygra zdecydowanie zbliży się do zwycięstwa całego turnieju.

Transmisje z obu spotkań dostępne na portalu Youtube tutaj.