Terminarz spotkań Goleniów Cup 2019!

Cztery drużyny, sześć spotkań, wiele sportowych emocji na najwyższym poziomie – to czeka sympatyków siatkówki w żeńskim wydaniu podczas tegorocznej edycji Goleniów Cup! Zmagania turniejowe 13 września w piątkowe popołudnie rozpoczną aktualne Mistrzynie Polski – ŁKS Commercecon Łódź mierząc się z aktualnymi zdobywcami Pucharu Polski – Grupą Azoty Chemik Police, start godzina 17:00. Tuż po tym spotkaniu (19:30) spotkają się zwycięzcy Goleniów Cup z poprzednich edycji: BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała (2017) oraz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz (2018).

Sobotnie mecze zaplanowano już od godziny 16:00, wówczas na parkiecie zobaczymy spotkanie: Grupa Azoty Chemik Police kontra Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz, a w wieczornej sesji (18:30) BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała zmierzy się z ŁKS Commercecon Łódź.

Ostatni dzień zmagań w walce o turniejowe punkty rozpoczną w niedzielę o 10:00 zawodniczki ŁKS Commercecon Łódź w starciu z Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz. Tuż po tym pojedynku w hali OSiR starcie BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała z Grupą Azoty Chemik Police.

Zakończenie turnieju zaplanowano w niedzielę 15 września o godzinie 14:30, wszystkie spotkania rozgrywane będą w hali sportowej OSiR przy ul. C.K.Norwida 1a w Goleniowie, wstęp na zawody bezpłatny.