Dzień 1, komplet wyników

Najciekawiej zapowiadające się spotkanie pomiędzy aktualnymi Mistrzyniami Polski z Łodzi, a zdobywcą Pucharu Polski Grupą Azoty Chemik Police zakończyło się gładką wygraną ekipy z Zachodniopomorskiego 3:0. Licznie zgromadzona publiczność w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie dopiero w 3 secie doczekała się emocji, wynik oscylował przez większość czasu w okolicach remisu, dopiero w samej końcówce ekipa pod wodzą Ferhata Akbaşa przeważyła szalę zwycięstwa na swoją stronę (25:17, 25:10, 25:18). W ostatnim tego dnia meczu zeszłoroczne zwyciężczynie Goleniów Cup BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała zmierzyły się z Bankiem Pocztowym Pałac Bydgoszcz. Pierwszy set to bezwzględna dominacja ekipy z Bydgoszczy, szybka i łatwa wygrana do 18. Po zmianie stron inicjatywę objęły bielszczanki wychodząc na kilku punktowe prowadzenie, jednak podopieczne Piotra Mateli nie zamierzały się poddać, najpierw doprowadziły do remisu 15:15, a następnie wypunktowały rywala do 21. Trzeci set bardzo przypominał ten wcześniejszy, świetna gra ekipy z województwa śląskiego trwała do 14 punktu, później to Pałac Bydgoszcz dominował na parkiecie ostatecznie wygrywając tego seta do 26:24, a całe spotkanie 3:0 (25:18, 25:21, 26:24).